Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Sprzątanie poremontowe - Kraków

Gdy mieszkanie robi się coraz bardziej wyeksploatowane i zniszczone, warto poddać je remontowi. Wiele osób obawia się jednak bałaganu, jakim będzie trzeba się zająć po skończeniu prac. Nie warto się jednak tym przejmować - wystarczy skontaktować się ze profesjonalistami, którzy oferują sprzątanie poremontowe. Kraków stanowi siedzibę naszej firmy, zapewniającej Państwu tego rodzaju usługi w atrakcyjnych cenach. Nasi klienci mogą się cieszyć efektem wykonanych prac budowlanych bez marnowania czasu i energii na doprowadzenie mieszkania do porządku.

Cennik naszych usług

Staramy się skomponować nasz cennik tak, aby jak najwięcej osób mogło nawiązać z nami współpracę. Koszt usługi zależy od tego, ile przestrzeni należy wysprzątać lub jakie meble mają zostać wyczyszczone. Jest to więc oferta skrojona na miarę i odzwierciedlająca Państwa zapotrzebowania - klient płaci dokładnie za to, czego potrzebuje.

Przejdź do cennika..

Poza porządkami po remontach, wykonujemy również bieżące sprzątanie mieszkań w Krakowie. Cennik takiej usługi zależy między innymi od metrażu, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na ilość pracy, jaką musimy włożyć w to, aby wszystkie wnętrza były czyste i schludne. Można z nami nawiązać stałą współpracę i zapewnić sobie regularne sprzątanie swojego mieszkania lub też jednorazowo skorzystać z naszej usługi, na przykład w czasie wiosennych porządków czy po zorganizowaniu domowej imprezy.

Sprawdź ofertę