Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Sprzątanie poremontowe - Kraków

Gdy mieszkanie robi się coraz bardziej wyeksploatowane i zniszczone, warto poddać je remontowi. Wiele osób obawia się jednak bałaganu, jakim będzie trzeba się zająć po skończeniu prac. Nie warto się jednak tym przejmować - wystarczy skontaktować się ze profesjonalistami, którzy oferują sprzątanie poremontowe. Kraków stanowi siedzibę naszej firmy, zapewniającej Państwu tego rodzaju usługi w atrakcyjnych cenach. Nasi klienci mogą się cieszyć efektem wykonanych prac budowlanych bez marnowania czasu i energii na doprowadzenie mieszkania do porządku.

Czym wyróżnia się kalefaktor?

 • Dbamy o szczegóły

  Sprzątanie poremontowe wymaga od ekipy sprzątającej szczególnego wysiłku. Jest to usługa wymagająca większego zaangażowania niż np. czyszczenie dywanu czy pranie tapicerek. Pomimo tego, Kalefaktor dba o to, aby była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Każdy szczegół musi być perfekcyjny, dlatego jesteśmy dokładni podczas naszej pracy.

 • Posiadamy zespół doświadczonych pracowników

  Nasz zespół tworzą pracownicy, którzy doskonale znają się na sprzątaniu poremontowym. Przez wiele lat naszej pracy mieliśmy okazję wspierać klientów po remontach różnej skali - od kuchni, przez całe mieszkanie, aż po dom. Mamy doświadczenie, dzięki któremu nasze usługi są szybkie oraz efektywne.

 • Oferujemy wysoką jakość prowadzonych usług

  Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzątanie poremontowe w Krakowie. W naszej pracy używamy specjalistycznych urządzeń i środków, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać najlepszy efekt. Wszystko po to, aby sprostać Państwa potrzebom.

 • Stały kontakt z klientem - wystarczy zadzwonić lub napisać!

  Obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam na Państwa opinii oraz zadowoleniu, ponieważ to właśnie klienci tworzą naszą firmę. Wystarczy zadzwonić lub napisać, aby uzyskać odpowiedź na nurtujące Państwa pytania czy wątpliwości. Chętnie pomożemy z doborem usług oraz przedstawimy lepiej naszą ofertę.

Cennik naszych usług

Staramy się skomponować nasz cennik tak, aby jak najwięcej osób mogło nawiązać z nami współpracę. Koszt usługi zależy od tego, ile przestrzeni należy wysprzątać lub jakie meble mają zostać wyczyszczone. Jest to więc oferta skrojona na miarę i odzwierciedlająca Państwa zapotrzebowania - klient płaci dokładnie za to, czego potrzebuje.

Przejdź do cennika..

Poza porządkami po remontach, wykonujemy również bieżące sprzątanie mieszkań w Krakowie. Cennik takiej usługi zależy między innymi od metrażu, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na ilość pracy, jaką musimy włożyć w to, aby wszystkie wnętrza były czyste i schludne. Można z nami nawiązać stałą współpracę i zapewnić sobie regularne sprzątanie swojego mieszkania lub też jednorazowo skorzystać z naszej usługi, na przykład w czasie wiosennych porządków czy po zorganizowaniu domowej imprezy.

Sprawdź ofertę