Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Sprzątanie mieszkań - Kraków

Czyszczenie dywanów oraz mebli przy pomocy specjalistycznych urządzeń jest jedną z głównych, świadczonych przez nas usług, lecz nasza firma wykonuje także prace takie, jak sprzątanie mieszkań w Krakowie. Cennik wsparcia, które oferujemy naszym klientom, powstał w oparciu o naszą znajomość rynku oraz konkurencji. Wykonujemy zarówno kompleksowe sprzątanie poremontowe mające na celu doprowadzenie do porządku całych mieszkań czy domów, ale także drobniejsze zadania, mające na celu utrzymanie czystości w wybranych budynkach.

Dlaczego nasza firma?

  • Wieloletnie doświadczenie

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu mieszkań. Od lat pomagamy naszym krakowskim klientom w porządkach przedświątecznych, poremontowych czy regularnym sprzątaniu. Dzięki doświadczeniu i długiej obecności na rynku, jesteśmy dla Państwa gwarancją zadowolenia z poziomu usług. Każdy klient uczy nas jak być jeszcze lepszym zespołem.

  • Proste nawiązywanie współpracy

    Nasza współpraca opiera się na bardzo prostych zasadach. Sprzątanie mieszkań posiada swój cennik, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. To on jest podstawą do rozpoczęcia współpracy. Następnie wystarczy kontakt telefoniczny bądź mailowy i możemy już spotkać na miejscu.

  • Dbałość o szczegóły

    Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego szczegółowo dbamy o porządek w mieszkaniach naszych klientów. Pilnujemy, aby każdy metr kwadratowy był starannie wysprzątany. Jeśli trzeba, to poświęcamy na to więcej czasu, ale najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Wszystkie usługi wykonujemy z należytą dokładnością.

Cennik naszych usług

Oferujemy sprzątanie mieszkań w Krakowie, którego cennik znajduje się na jednej z podstron naszego portalu. Staramy się, aby nasze ceny były przystępne, a jednocześnie poziom naszych usług dorównywał innym działającym w mieście firmom. Zakres wykonywanych prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Przejdź do cennika..

Poza utrzymywaniem porządku w mieszkaniach, domach i biurach, oferujemy także kompleksowe sprzątanie poremontowe. Kraków oraz jego najbliższe okolice mogą liczyć na pomoc naszych specjalistów, którzy zadbają o to, by wnętrza po generalnych zmianach zostały profesjonalnie oczyszczone. Pozbędziemy się plam oraz pyłu powstałego podczas remontu, a także sprawimy, że odnowione pomieszczenia i budynki będą prezentować się estetycznie i schludnie.

Sprawdź ofertę

Czy dojazd do mieszkania wymaga dodatkowych opłat?

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie i na terenie tego miasta dojeżdżamy do Państwa bezpłatnie. W przypadku dojazdów poza obszar Krakowa, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy.

W jaki sposób należy przygotować mieszkanie do usług firmy Kalefaktor?

Nasz zespół powinien mieć dostęp do ciepłej wody by sprzątanie przebiegało bezproblemowo. Od miejsca pracy warto zabrać dokumenty, czasopisma lub inne obiekty, które mogą przeszkadzać w naszych usługach. Przed rozpoczęciem usługi zajmujemy się przemieszczaniem mebli i obiektów jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Czy Kalefaktor odpowiada za dostarczenie odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących?

Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, tzn. zapewniamy zarówno sprzęt, jak i wszystkie niezbędne środki. Sprzątanie mieszkań wykonujemy z użyciem profesjonalnych urządzeń, tylko od najlepszego producenta Kärcher.

Ile czasu może zająć sprzątanie mieszkań?

Czas pracy naszego zespołu zależny jest od wielkości mieszkania czy też domu, zakresu prac, jaki ma zostać wykonany oraz zagęszczenia mebli i obiektów. W zależności od stopnia zabrudzenia usługa może zająć od 3 do nawet 8 godzin.

Mam dodatkowe pytania związane ze sprzątaniem mieszkań, jak skontaktować się z firmą Kalefaktor?

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem sprzątania mieszkań w Krakowie oraz sekcją najczęstszych pytań. Jeśli nadal pojawiają się wątpliwości, to jesteśmy do dyspozycji pod telefonem (+48 603 642 623).