Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Sprzątanie mieszkań - Kraków

Czyszczenie dywanów oraz mebli przy pomocy specjalistycznych urządzeń jest jedną z głównych, świadczonych przez nas usług, lecz nasza firma wykonuje także prace takie, jak sprzątanie mieszkań w Krakowie. Cennik wsparcia, które oferujemy naszym klientom, powstał w oparciu o naszą znajomość rynku oraz konkurencji. Wykonujemy zarówno kompleksowe sprzątanie poremontowe mające na celu doprowadzenie do porządku całych mieszkań czy domów, ale także drobniejsze zadania, mające na celu utrzymanie czystości w wybranych budynkach.

Cennik naszych usług

Oferujemy sprzątanie mieszkań w Krakowie, którego cennik znajduje się na jednej z podstron naszego portalu. Staramy się, aby nasze ceny były przystępne, a jednocześnie poziom naszych usług dorównywał innym działającym w mieście firmom. Zakres wykonywanych prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Przejdź do cennika..

Poza utrzymywaniem porządku w mieszkaniach, domach i biurach, oferujemy także kompleksowe sprzątanie poremontowe. Kraków oraz jego najbliższe okolice mogą liczyć na pomoc naszych specjalistów, którzy zadbają o to, by wnętrza po generalnych zmianach zostały profesjonalnie oczyszczone. Pozbędziemy się plam oraz pyłu powstałego podczas remontu, a także sprawimy, że odnowione pomieszczenia i budynki będą prezentować się estetycznie i schludnie.

Sprawdź ofertę