Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Mycie okien - Kraków

Rynek usług sprzątających, na którym działamy już od wielu lat, stale się rozwija i pozwala nam na wprowadzanie coraz to nowych udogodnień. Oprócz kompleksowego czyszczenia dywanów oferujemy obecnie także mycie okien w Krakowie. Cennik naszych usług został dostosowany do oczekiwań naszych klientów, wobec czego proponowane przez nas ceny są niezwykle konkurencyjne. Nasz zespół korzysta tylko ze sprawdzonych preparatów, które pozwalają pozbyć się smug na szybach oraz dokładnie doczyścić ramy okienne w domach i mieszkaniach.

Od czego zależy cena mycia okna?

Jedną z usług, których ceny wahają się w zależności od regionu Polski, jest oferowane przez nas mycie okien. W Krakowie cennik firm utrzymuje się na stałym poziomie, średnim w skali kraju, ale znacznie niższym niż w Warszawie czy w Opolu. Z naszymi klientami rozliczamy się na podstawie m2 umytych okien, aczkolwiek na cenę usługi wpływa także szereg innych czynników. Charakterystyka budynku, czyli to, jakiego typu okna w nim występują - jedno-, dwu- lub trzyskrzydłowe odgrywa znaczącą rolę w ustalaniu cennika. Indywidualnej wycenie podlega natomiast czyszczenie witryn sklepowych, które posiadają nieregularne wymiary czy wymagające specjalistycznego sprzętu mycie okien na wysokości.

Nasz cennik

Klientów zainteresowanych oferowanym przez nas myciem okien w Krakowie i okolicach zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi myjąc okna w domach i mieszkaniach, jak i klientami biznesowymi, dla których czyścimy okna w biurach czy witryny sklepowe.

Przejdź do cennika..