Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Mycie okien - Kraków

Rynek usług sprzątających, na którym działamy już od wielu lat, stale się rozwija i pozwala nam na wprowadzanie coraz to nowych udogodnień. Oprócz kompleksowego czyszczenia dywanów oferujemy obecnie także mycie okien w Krakowie. Cennik naszych usług został dostosowany do oczekiwań naszych klientów, wobec czego proponowane przez nas ceny są niezwykle konkurencyjne. Nasz zespół korzysta tylko ze sprawdzonych preparatów, które pozwalają pozbyć się smug na szybach oraz dokładnie doczyścić ramy okienne w domach i mieszkaniach.

Od czego zależy cena mycia okna?

Jedną z usług, których ceny wahają się w zależności od regionu Polski, jest oferowane przez nas mycie okien. W Krakowie cennik firm utrzymuje się na stałym poziomie, średnim w skali kraju, ale znacznie niższym niż w Warszawie czy w Opolu. Z naszymi klientami rozliczamy się na podstawie m2 umytych okien, aczkolwiek na cenę usługi wpływa także szereg innych czynników. Charakterystyka budynku, czyli to, jakiego typu okna w nim występują - jedno-, dwu- lub trzyskrzydłowe odgrywa znaczącą rolę w ustalaniu cennika. Indywidualnej wycenie podlega natomiast czyszczenie witryn sklepowych, które posiadają nieregularne wymiary czy wymagające specjalistycznego sprzętu mycie okien na wysokości.

Nasz cennik

Klientów zainteresowanych oferowanym przez nas myciem okien w Krakowie i okolicach zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi myjąc okna w domach i mieszkaniach, jak i klientami biznesowymi, dla których czyścimy okna w biurach czy witryny sklepowe.

Przejdź do cennika..

Charakterystyka naszych usług

  • Profesjonalna obsługa

    Nasz zespół tworzą osoby z doświadczeniem i wszelką niezbędną wiedzą. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług, dlatego przykładamy dużą uwagę do każdego zlecenia. Lata praktyki pozwalają na usługi tylko najwyższej jakości, ponieważ doskonale znamy się na swojej pracy.

  • Szybki kontakt

    Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, to mogą Państwo liczyć na bardzo szybki kontakt z naszej strony. W zależności od Państwa preferencji, chętnie odpowiemy na ewentualne pytania oraz opowiemy o naszych usługach poprzez rozmowę telefoniczną bądź mailową.

  • Gwarancja jakości

    Gwarantujemy wysoką jakość usług podczas mycia okien, gdyż posiadamy niezbędne doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Zależy nam na naszych klientach, dlatego przykładamy uwagę do obsługi klienta - zarówno przed naszą wizytą, jak i w jej trakcie. Jesteśmy otwarci na pytania i chętnie pomożemy z doborem odpowiednich usług.

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób należy przygotować miejsce pracy zanim wykonane zostanie mycie okien?

Pod mycie okien od miejsca pracy warto zabrać rośliny, które mogą przeszkadzać w swobodnym poruszaniu się. Niewielkie meble powinny zostać odsunięte, by nie przeszkadzały naszemu zespołowi. Zasłony i firany powinny zostać ściągnięte, zaś do samej pracy należy przygotować ciepłą wodę. W przypadkach, gdzie meble i dodatkowe obiekty pozostaną nieruszone nasz zespół może zająć się ich przesunięciem przed rozpoczęciem mycia.

Czy istnieją ograniczenia związane z myciem okien?

Jedynym ograniczeniem pracy jest niska temperatura oraz duży wiatr.

Ile średnio zajmuje mycie okien w mieszkaniach i domach?

W mieszkaniach ze średnio 4 oknami mycie może zająć między 2-3 godzinami, zaś w domach średni zakres powiększony jest do 4-6 godzin.

Czy firma Kalefaktor posiada wszystkie niezbędne środki czystości, czy też klient musi posiadać własne preparaty?

Podchodzimy do naszych usług kompleksowo, dlatego nie muszą się Państwo niczym przejmować. Posiadamy wszelkie niezbędne środki czystości, które są potrzebne do wykonania usługi mycia okien. Pracujemy z takimi preparatami jak Kärcher czy też K2.

Mam dodatkowe pytania dotyczące Państwa usług, w jaki sposób można skontaktować się z firmą Kalefaktor?

Mycie okien obejmuje Kraków oraz pobliskie okolice. Jeśli mają Państwo nadal wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego (603 642 623) lub mailowego (kalefaktorbiuro@gmail.com).