Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Czyszczenie wykładzin

Wykładziny są obecnie niezwykle często stosowane, zarówno w mieszkaniach oraz domach prywatnych, jak i w biurach, łączą one bowiem w sobie wiele istotnych zalet, w tym przede wszystkim uniwersalność stosowania. Mają odpowiednio krótsze włókna, a ponadto, można dowolnie modyfikować ich rozmiary i idealnie pokryć wybraną powierzchnię. Zrozumiałe jest jednak, że w wyniku intensywnego użytkowania, ulegają one szybkiemu zabrudzeniu. Prezentuje się to wyjątkowo nieestetycznie, dlatego warto pamiętać o ich pielęgnacji i zadbać o kompleksowe czyszczenie wykładzin.

Nie muszą Państwo tego jednak wykonywać samodzielnie, tym bardziej, że w celu uzyskania najlepszego efektu, należy zastosować zaawansowany i drogi sprzęt. Nasza firma oferuje profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy dobrać najlepsze w danym przypadku metody, co pozwala nam wykonywać swoją pracę w sposób skuteczny oraz bezpieczny. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i do kontaktu z naszą firmą!


Czyszczenie dywanów

W naszej ofercie znajduje się również czyszczenie dywanów. Twój salon lub sypialnia już nie muszą być siedliskiem kurzu! Nasz klient może mieć pewność rzetelności oraz dokładności każdej z naszych usług, niezależnie od tego na jakiej powierzchni pracujemy.

Zobacz szczegóły