Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Czyszczenie tapicerki meblowej

Meble tapicerowane, takie jak fotele, tapczany, wersalki, kanapy czy narożniki, są bardzo często eksploatowane, dlatego z łatwością ulegają zabrudzeniom. Niejednokrotnie zdarza się na przykład przypadkowe poplamienie ich jedzeniem, piciem i nie tylko. Przestają wtedy zdobić pomieszczenie, lecz wręcz przeciwnie, bardzo negatywnie wpływają na jego wygląd. Wiele osób stara się samodzielnie usunąć szpecące zabrudzenia, jednakże często tylko pogarszają sprawę poprzez wcieranie plamy w głąb obicia. Z tego względu domowe metody często zawodzą i nie zapewniają tak doskonałych efektów, jak zastosowanie profesjonalnego sprzętu.

Pranie mebli tapicerowanych

Nasza firma zapewnia Państwu dopracowane w każdym szczególe czyszczenie i pranie mebli tapicerowanych w Krakowie i okolicach, co pozwala przywrócić wyposażeniu wnętrza pełen blask. Ponadto, usuwamy zarówno brud, jak i również między innymi bakterie, grzyby i roztocza. Usługa ta jest idealna nie tylko dla alergików, ale także dla osób, które po prostu dbają o swoje zdrowie. Zawsze zachowujemy pełne bezpieczeństwo, stosując wyłącznie preparaty, które nie są trujące dla ludzi i zwierząt. To właśnie dlatego możemy oferować nasze usługi każdemu, komu zależy na tym, aby czyszczenie i pranie tapicerki meblowej było wykonane w sposób dokładny i nieszkodliwy. Warto również pamiętać, że w obrębie Krakowa dojazd do klienta jest darmowy, więc serdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktu.

Charakterystyka usług firmy Kalefaktor

 • Doświadczony zespół

  Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z naszych klientów był dla nas lekcją, dzięki której możemy teraz świadczyć pranie mebli tapicerowanych najwyższej jakości. Przez lata naszej praktyki w Krakowie poznaliśmy najlepsze rozwiązania, najlepsze urządzenia oraz środki, dzięki którym teraz spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Stały kontakt z klientem

  Cenimy sobie bardzo dobry kontakt z klientami, ponieważ wiemy, że to przede wszystkim Państwo tworzą naszą firmę. Dbamy o naszą obsługę klienta i jesteśmy stale dla Państwa dyspozycji pod numerem telefonu, adresem e-mail oraz stacjonarnie w Krakowie. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!

 • Wysoka jakość usług

  Naszą ofertę charakteryzuje wysoka jakość prowadzonych usług, której priorytetem jest zadowolenie każdego klienta. Doceniamy Państwa opinie i stale staramy się doskonalić nasze umiejętności i dostępny sprzęt, tak aby każdy klient był zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na czyszczenie mebli tapicerowanych.

Czyszczenie mebli tapicerowanych - etapy

 • Etap 1 - oczyszczanie mebli

  Pierwszym etapem usługi czyszczenia tapicerki meblowej, którą oferujemy w Krakowie, jest dokładne usunięcie kurzu oraz drobnych śmieci zgromadzonych w zakamarkach kanapy czy fotela. Dodatkowo, w przypadku mieszkań oraz domów, w których znajdują się psy lub koty, zajmujemy się dokładnym usunięciem ich sierści z mebla.

 • Etap 2 - nanoszenie roztworów piorących

  Kolejnym krokiem jest pranie tapicerki meblowej - nanosimy, jednocześnie odsysając roztwór piorący. W ten sposób nie wnika on zbyt głęboko w kanapę czy fotel lub sofę, co mogłoby doprowadzić do ich zniszczenia. Proces ten powtarzamy 2- lub 3-krotnie, w zależności od stopnia zabrudzenia tkaniny.

 • Etap 3 - usuwanie plam

  Samo pranie mebli tapicerowanych przygotowanym przez nas specjalistycznym roztworem czasami nie wystarcza. Pokrycie ulubionej kanapy czy fotela bywa gęsto upstrzone plamami po kawie czy herbacie, które muszą koniecznie zniknąć. Nasi pracownicy z wielką dokładnością i starannością pozbędą się tych zabrudzeń.

 • Etap 4 - odsysanie wilgoci

  W związku z tym, iż podczas poprzedniego etapu czyszczenia wykorzystywany jest roztwór piorący, na meblu często pozostają zacieki oraz miejsca, w których zgromadziła się woda. Odessanie nadmiaru wilgoci z pranej tapicerki jest kluczowe dla tego, aby nie dopuścić do gnicia kanapy czy rozwoju pleśni.

 • Etap 5 - dodatkowe czyszczenie

  Ostatnim krokiem czyszczenia mebli tapicerowanych jest zadbanie o ewentualne elementy drewniane. Nasi pracownicy usuną z nich kurz oraz nie dopuszczą do tego, aby zamokły one podczas prania tapicerki. Mebel po kompleksowym wyczyszczeniu tkaniny oraz drewnianej ramy prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Czyszczenie - cennik usług

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Realizujemy czyszczenie tapicerki meblowej w Krakowie i okolicach za przystępną opłatą, aby jak najwięcej osób mogło z tego skorzystać. Wysokość ceny zależy od rodzaju mebla oraz jego wielkości - na przykład, jeśli siedzisko jest 3-osobowe, koszt będzie nieco wyższy niż w przypadku modelu dla 2 osób.

Przejdź do cennika

Najczęściej zadawane pytania

Chcąc ułatwić klientom uzyskanie potrzebnych informacji na temat naszej oferty czyszczenia mebli tapicerowanych, przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Mamy nadzieję, że rozwieją one wszystkie Państwa wątpliwości, ale jeśli tak się nie stanie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Lista pytań