Kalefaktor rok założenia 1990
CZYSZCZENIE DYWANÓW           
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Kalefaktor

Słomiana 2

30-316 Kraków

+48 603 642 623

Czyszczenie dywanów

Dywany, z racji na częstotliwość ich użytkowania, szybko ulegają zabrudzeniom i zamiast stanowić ozdobę pomieszczenia, zaczynają obniżać jego atrakcyjność wizualną. Pomimo stosowania domowych sposobów, często zostają na nich np. resztki błota lub plamy od wina czy soku. Co więcej, gromadzą się tam też szkodliwe dla zdrowia bakterie i roztocza, szczególnie niepożądane w przypadku występowania alergii. Chcąc zapewnić sobie kompleksowe czyszczenie dywanów i wykładzin, pozwalające usunąć wszystkie zabrudzenia, należy zastosować wysokiej klasy urządzenia.

Firma Kalefaktor zapewnia Państwu tego rodzaju usługi w przystępnej cenie. Korzystamy ze sprzętu renomowanych marek, takich jak Karcher, co pozwala nam osiągać rewelacyjne rezultaty. Zawsze pracujemy dokładnie i starannie, nie pozwalając sobie na żadne niedociągnięcia ani przeoczenia. Co więcej, nie pobieramy opłat za dojazd, jeśli zamówią Państwo czyszczenie dywanów w Krakowie. Cennik naszych usług jest wyważony, aby niemal każdy mógł nawiązać z nami współpracę.


Czyszczenie wykładzin

Jeśli oprócz dywanów i dywaników w Twoim mieszkaniu znajduje się zabrudzona i nieestetyczna wykładzina, która szpeci starannie przygotowane wnętrze, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Użyjemy tak samo skutecznych technik, jak przy czyszczeniu dywanów, aby efekty były równie olśniewające!

Zobacz szczegóły